PRODUCENT ŁÓŻEK DZIECIĘCYCH

NOWOŚCI

Głównym celem naszej firmy jest jej rozwój oraz zaspakajanie potrzeb naszych Klientów.Abyśmy mogli tego dokonać cały czas monitorujemy rynek , jesteśmy otwarci na sugestie płynące do naszego biura obsługi od naszych Klientów, staramy się cyklicznie modernizować nasze łóżka dla dzieci oraz asortyment uzupełniający .Taka postawa zapewnia pozwoliła nam zająć stabilną pozycje na rynku ,a produkowane łóżka dla dzieci są nowoczesne, bezpieczne i po prostu ładne. Nasi dotychczasowi Klienci pozostają wierni przy kolejnych zakupach zachęcając do nich również swoich znajomych. Taka postawa niesamowicie nas cieszy i motywuje do dalszej pracy. W tej zakładce znajdziecie Państwo  ofertę poszerzoną o nowości produktowe  które zostały wprowadzone po dokładnej analizie potrzeb i zgłoszeń wpływających do BOK.

Aktualnie wprowadziliśmy do sprzedaży dwie nowe kolekcje HIT oraz NEON .Łóżka dla dzieci oraz meble uzupełniające z obu kolekcji zostały bardzo dobrze przyjęte przez naszych Klientów oraz Partnerów zarówno w  kraju jak i zagranicą .

Kolekcja HIT to minimalizm w nowoczesnej formie i super atrakcyjnej cenie .Łóżka z kolekcji NEON cechuje ciekawy design i mocne żywe zestawienia kolorystyczne. Mamy nadzieje ,że trafią one również w Państwa gusta. Cenniki  hurtowe oraz zdjęcia produktów są już dostępne w STREFIE PARTNERA. Podobnie jak w przypadku innych kolekcji również tu zastosowana została podłoga pod materac co niewątpliwie zapewnia wysoki komfort użytkowania.

Kolejną nowością na Polskim rynku kolekcja PRESTIGE LED .Łóżka młodzieżowe z tej kolekcji posiadają oświetlenie w tylnej części zagłówka co daje niesamowity efekt iluminacyjny ,przełamując tym samym schemat ,że łóżko musi być tylko funkcjonalne .Dla nas atrakcyjny wygląd produktu  jest równie ważny!!!

Opis produktu znajdziecie Państwo w zakładce powyżej.

Zachęcamy do systematycznego odwiedzania zakładki NOWOŚCI staramy się  ciągle poszerzać ofertę na  łóżka dla dzieci i młodzieży. Wprowadzamy również do sprzedaży kolejne produkty opcjonalne dzięki którym będą Państwo wstanie kompleksowo urządzić pokój najbliższych.

W związku z częstymi zapytaniami naszych Klientów informujemy, że jeszcze w tym roku do produkcji mają wejść  szafy i biurka nawiązujące stylistyką do oferowanych przez naszą firmę kolekcji.

MASZ PYTANIE?