PRODUCENT ŁÓŻEK DZIECIĘCYCH

STANDARD

Łóżka z tej kategorii dzięki zastosowaniu specjalnie wyselekcjonowanych, wysokogatunkowych tkanin, cechują się unikalną, żywą kolorystyką, wytrzymałością oraz oryginalnością wzornictwa, połączoną z dbałością o najdrobniejszy szczegół. Jako producent za priorytetowy cel postawiliśmy sobie bezpieczeństwo konstrukcji, wygodę oraz ergonomię naszych produktów.

Wszystkie nasze łóżka wykonane są z certyfikowanej płyty meblowej, a tzw. skrzynie, w które włożony jest materac są dodatkowo tapicerowane  bardzo miłą  w dotyku tkaniną, mającą na celu wygładzenie ostrych krawędzi oraz nadanie meblowi niepowtarzalnego designu.

Chcąc poprawić komfort użytkowania, całkowicie w naszych łóżkach zrezygnowaliśmy z „deseczkowych” stelaży pod materac, w których dość często, na skutek nierównomiernego rozmieszczenia ciężaru, łamią się deski  lub co gorsza podczas uszkodzenia stelaża można nabawić się urazu. Zamiast niskobudżetowych stelaży, o których była mowa w zdaniu wcześniej, zastosowaliśmy innowacyjny system „mattress  floor”- podłogi pod materac. Podłoga  w idealny sposób podpiera materac, co zapewnia użytkownikowi  spokojny sen.

Aby zachować wysoką jakość naszych produktów, wszystkie łóżka posiadają w komplecie wygodny materac„VERSITO LUX” z pianki wysokoelastycznej ze zdejmowanym pokrowcem o wysokości ok.10 cm, który również jest naszej produkcji.

Dodatkowym atutem, który wyróżnia nas od konkurencji jest to, że wszystkie nasze łóżka są złożone, skręcone  w około 90%. Domontowanie dwóch frontów kończy montaż łóżka. Dzięki dwustopniowej  kontroli  jakości potwierdzonej  certyfikatem końcowym  jesteśmy pewni, że nasze produkty spełnią Państwa wszystkie oczekiwania.

DOSTĘPNE WYMIARY ŁÓŻEK:

WYMIARY DLA ŁÓŻKA 140X80 cm
 
DŁUGOŚĆ CAŁKOWITA
148 cm
SZEROKOŚĆ CAŁKOWITA
84 cm
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA 66 cm
POWIERZCHNIA SPANIA
140X80 cm

 

WYMIARY DLA ŁÓŻKA 160X80 cm
 
DŁUGOŚĆ CAŁKOWITA
168 cm
SZEROKOŚĆ CAŁKOWITA
84 cm
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA 66 cm
POWIERZCHNIA SPANIA
160X80 cm

 

WYMIARY DLA ŁÓŻKA 180X80 cm
 
DŁUGOŚĆ CAŁKOWITA
188 cm
SZEROKOŚĆ CAŁKOWITA
84 cm
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA 66 cm
POWIERZCHNIA SPANIA
180X80 cm

 

Główne cechy łóżka:

  • oryginalne wzornictwo
  • żywe kolory
  • podłoga pod materac
  • stabilna rama z wysokogatunkowej płyty meblowej pierwszego gatunku
  • miłe w dotyku  tapicerowane boki
  • materac ze zdejmowanym pokrowcem wysokości ok.10cm
  • fronty łóżka tapicerowane tkaniną  ,,easy cleaning” z  modnymi  motywami

 

Główne cechy materaca:

Materac VERSITO LUX jest materacem wykonanym w całości z wysokoelastycznej pianki poliuretanowej. Model ten został zrobiony przy użyciu środków, które nie wywołują alergii, dzięki czemu jest bezpieczny dla astmatyków i alergików. Materac został wyposażony w pokrowiec na zamek, który w razie potrzeby można w prosty sposób zdjąć i wyprać w temperatururze 40 stopni. Materace VERSITO LUX mogą być stosowane w łóżkach ze stelażem regulowanym. Dodatkowym atutem wszystkich naszych materacy jest bezklejowa konstrukcja, wolna od kleju, rozpuszczalników chemicznych itp. Wysokość opisywanego materaca około 10 cm(z tolerancją +/- 1 cm).

Comments are closed.

MASZ PYTANIE?